Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA

ДОРОЖНІ СУМКИ

Товарів: 4
показати по       упорядкувати
 1 
Показано 1 - 4 (всего 4)

Валізи та дорожні сумки оптом в Україні

Правильно обрана та куплена оптом дорожня сумка (або валіза) зробить поїздку куди більш комфортною. У легкій сумці, яку ми носимо в руках або на плечі, поміщаються тільки речі першої необхідності, предмети особистої гігієни та продукти. А ось в сумці-візку перевозиться все, що стане в нагоді у відпустці або тривалому відрядженні. До цього атрибуту далекої поїздки пред'являються високі вимоги щодо міцності, надійності та довговічності.

Обираємо дорожню сумку

Якщо ви плануєте купити дорожню сумку, ми рекомендуємо уважно переглянути тематичний каталог нашого інтернет-магазину. Тут представлені вироби різних габаритів і конструкцій. Вибір визначається виключно особистими уподобаннями та умовами поїздки. Якість сумки та валізи залежить від властивостей матеріалів, використовуваних для виготовлення моделей, і технологій, що застосовуються компанією-виробником.

Основу конструкції сучасної дорожньої сумки на колесах складає металевий каркас, колісний механізм і висувна ручка. Міцність цих комплектуючих визначає надійність виробу. У хорошій дорожній сумці ручка плавно висувається, фіксується в зручному положенні та без зусиль складається; прогумована коліщатка безшумно та м'яко рухається по будь-якому покриттю, в тому числі по похилій площині. У конструкції часто буває передбачений додатковий об’єм, регульований блискавкою розширення, та кодовий замок для основного відділення. Дорожні сумки з колісним механізмом перевозять в похилому положенні.

Купити дорожні валізи та сумки оптом недорого!

Ми пропонуємо дорожні валізи в Києві за конкурентною вартістю, гарантуючи високу якість кожного виробу. Можна придбати модель будь-якого забарвлення, з відповідною замковою системою. Для виробництва валіз використовується спеціальний текстиль та нейлон. Ці матеріали стійкі до вологи, не вбирають бруд, не вицвітають на сонці. Кутові колеса з підшипниками розгортаються в потрібному напрямку, що дозволяє без зусиль змінювати рух поклажі. Металевий каркас надійно захищає дорожню валізу на колесах від деформації при перевезенні в багажному відділенні літака.

Продаж сумок

На дорожні сумки ціна залежить від габаритів, конструктивних особливостей, якісних характеристик матеріалу та фурнітури. Наш інтернет-магазин дорожніх сумок організував продаж виробів для організацій і приватних осіб, доставляючи товари в усі міста України. Для замовників дорожніх сумок оптом і постійних покупців застосовується система знижок.

К началу страницы