Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA

ДОРОЖНІ СУМКИ

Товарів: 4
показати по       упорядкувати
 1 
Показано 1 - 4 (всего 4)

Чоловічі дорожні сумки оптом і в роздріб в Україні

Чоловічі дорожні сумки роблять подорожі більш комфортними. Також правильно підібраний аксесуар підкреслює імідж і стиль свого власника. Дорожні чоловічі сумки, представлені в інтернет-магазині "Подіум", - це моделі з натуральної та штучної шкіри. У вас є можливість придбати їх оптом з доставкою в ваш регіон.

Чоловіча дорожня сумка: головні особливості

Сумка дорожня чоловіча – це незамінна річ в подорожах і відрядженнях. Стильна та зручна, вона здатна вмістити необхідний одяг і важливі дрібниці. Сучасні моделі дорожніх чоловічих сумок мають основний відсік, а також велика кількість кишеньок і відділень для телефону, грошей, різних аксесуарів та іншого. Такий виріб цілком здатний замінити звичайну громіздку валізу.

Купити чоловічі дорожні сумки оптом недорого

Ось кілька особливостей чоловічих дорожніх сумок:

  • Матеріал. Сумки дорожні чоловічі можуть виготовлятися з натуральної або штучної шкіри. Натуральна шкіра є більш довговічною, а шкірозам відрізняється простотою догляду та ціновою доступністю.
  • Додаткові елементи. Зручну експлуатацію забезпечують зручні замки, ручки та заклепки.
  • Особливості пересування. Кожен виріб продається з ременями, які мають спеціальні опори для плеча й можуть регулюватися по довжині. Це дуже важливо при тривалих поїздках і коли чоловік бере з собою велику кількість речей.
  • Зовнішній вигляд. Сучасний дизайн чоловічих дорожніх сумок характеризується елегантністю та лаконічністю. Тому такий аксесуар можна без проблем вписати навіть в діловий стиль.

Хочете стати власником дорожньої чоловічої сумки? Купити дорожню сумку за привабливою ціною в нашому інтернет-магазині "Подіум"!

К началу страницы