Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA
ИСТОРИЯ
ИСТОРИЯ

ПОДІУМ

Історія

TM "PODIUM" почала свою історію з 2004 року, відкривши свій перший роздрібний магазин в Одесі. Асортимент був представлений жіночими сумками, дорожньою та діловою серією, гаманцями, портмоне та парасолями провідних європейських брендів. Розвиваючи роздрібну торгівлю, колектив виконав велику роботу з вивчення попиту та завоювання довіри споживача. За рік було відкрито п'ять магазинів в різних містах України.

З 2008 р. організовано центр оптової торгівлі шкіргалантереєю в Одесі та відкритий оптовий інтернет-магазин PODIUM.UA

О компанииО компании

Сьогодні

На сьогоднішній день, завдяки багаторічному досвіду роботи, ми можемо задовольнити запити клієнтів, що працюють як в сфері роздрібних продажів, так і оптових.

Крім ексклюзивно представлених торгових марок ми також маємо величезну базу постачальників, які є великими виробниками жіночих сумок, парасольок, рукавичок і супутніх аксесуарів. Асортимент продукції постійно росте й поповнюється новими товарними групами.

  • Ми працюємо без посередників!
  • Ми працюємо безпосередньо з виробниками!
  • Весь асортимент товару в наявності!
  • Збір і відвантаження товару день в день!

Для наших клієнтів це означає, що Ви купуєте якісний товар за найвигіднішими цінами в найкоротші терміни.

Ми слідуємо етичним бізнес правилам, які дозволяють створити нам сприятливі відносини з нашими клієнтами та доставляти нашу продукцію ефективним способом, незалежно від географічного розташування.

Розвиток

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів – як оптових покупців, так і роздрібних. З багатьма з них ми співпрацюємо вже понад 10 років.

Колектив постійно працює над оновленням асортименту та пошуком постачальників якісної продукції за доступними цінами.

Будемо раді Вашим побажанням і пропозиціям!

ALEX RAI
ALEX RAI – модні шкіряні сумки на будь-який смак від недорогих моделей клатчів до класичних сумок зі шкіри високої якості та замші.
DR.BOND
DR.BOND – Висока якість за доступною ціною – девіз цього виробника. Жіночі гаманці та чоловічі портмоне виготовляються виключно з натуральної шкіри. Помірна ціна досягається, по-перше, за рахунок використання у виробництві невеликих шматків шкіри та, по-друге, масовості виробництва. Ділова серія представлена ​​як жіночими, і чоловічими колекціями сумок.
BRETTON
BRETTON - Продукцією бренду є високоякісні шкіряні жіночі гаманці та чоловічі портмоне. Серії чоловічих і жіночих гаманців різняться на кшталт використовуваної шкіри. Другим напрямком діяльності ТМ Bretton є чоловічі сумки, портфелі, папки, сумки планшети, дорожні сумки. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали – натуральна шкіра.
POWER IN EAVAS
POWER IN EAVAS - класичні рюкзаки, підійдуть як для школярів, студентів, так і для любителів подорожувати та просто для щоденного використання. Всі рюкзаки виготовляються з високоміцного нейлону марки 1200D з водовідштовхувальним покриттям і мають добре сконструйований дизайн із відсіком для переносних ноутбуків, системою зворотної повітряної подушки для легкого перенесення.
ROYAL MOUNTAIN
ROYAL MOUNTAIN - туристичні рюкзаки широкого призначення від велотуризму до тривалих гірських походів. Молодий бренд, який увібрав у себе високі технології та якість за доступними цінами.
LANPAD
LANPAD - продукція вироблена з високоякісного нейлону або поліестру, стійкого до вологи та подряпин, поєднує в собі демократичні ціни та практичність у щоденному використанні.
ALESSANDRO PAOLI
ALESSANDRO PAOLI - жіночі гаманці та портмоне від польської дизайн-студії, продукція якої продається по всій Європі.
SERGIO TORRETTI
ST (SERGIO TORRETTI) – бренд, який виробляється зі штучної шкіри, за якістю не поступається виробам зі шкіри, практичні та недорогі гаманці та портмоне.
К началу страницы