Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA
ИСТОРИЯ
ИСТОРИЯ

ПОДІУМ

Історія

TM "PODIUM" почала свою історію з 2004 року, відкривши свій перший роздрібний магазин в Одесі. Асортимент був представлений жіночими сумками, дорожньою та діловою серією, гаманцями, портмоне та парасолями провідних європейських брендів. Розвиваючи роздрібну торгівлю, колектив виконав велику роботу з вивчення попиту та завоювання довіри споживача. За рік було відкрито п'ять магазинів в різних містах України.

З 2008 р. організовано центр оптової торгівлі шкіргалантереєю в Одесі та відкритий оптовий інтернет-магазин PODIUM.UA

О компанииО компании

Сьогодні

На сьогоднішній день, завдяки багаторічному досвіду роботи, ми можемо задовольнити запити клієнтів, що працюють як в сфері роздрібних продажів, так і оптових.

Крім ексклюзивно представлених торгових марок ми також маємо величезну базу постачальників, які є великими виробниками жіночих сумок, парасольок, рукавичок і супутніх аксесуарів. Асортимент продукції постійно росте й поповнюється новими товарними групами.

  • Ми працюємо без посередників!
  • Ми працюємо безпосередньо з виробниками!
  • Весь асортимент товару в наявності!
  • Збір і відвантаження товару день в день!

Для наших клієнтів це означає, що Ви купуєте якісний товар за найвигіднішими цінами в найкоротші терміни.

Ми слідуємо етичним бізнес правилам, які дозволяють створити нам сприятливі відносини з нашими клієнтами та доставляти нашу продукцію ефективним способом, незалежно від географічного розташування.

Розвиток

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів – як оптових покупців, так і роздрібних. З багатьма з них ми співпрацюємо вже понад 10 років.

Колектив постійно працює над оновленням асортименту та пошуком постачальників якісної продукції за доступними цінами.

Будемо раді Вашим побажанням і пропозиціям!

ALEX RAI
ALEX RAI – модные кожаные сумки на любой вкус от недорогих моделей клатчей до классических сумок из кожи высокого качества и замши
DR.BOND
DR.BOND - Высокое качество по доступной цене – девиз этого производителя. Женские кошельки и мужские портмоне изготавливаются исключительно из натуральной телячьей кожи. Умеренная цена достигается, во-первых, за счет использования в производстве небольших кусков кожи и, во-вторых, массовости производства. Деловая серия представлена как женскими, так и мужскими коллекциями сумок.
BRETTON
BRETTON - Продукцией бренда являются высококачественные кожаные женские кошельки и мужские портмоне. Серии мужских и женских кошельков различаются по типу используемой кожи. Вторым направлением деятельности ТМ Bretton являются мужские сумки, портфели, папки, сумки-планшеты, дорожные сумки. В производстве используются только высококачественные материалы - натуральная кожа.
POWER IN EAVAS
POWER IN EAVAS - классические рюкзаки, подойдут как для школьников, студентов, так и для любителей путешествовать и просто для ежедневного использования. Все рюкзаки изготавливаются из высокопрочного нейлона марки 1200D с водоотталкивающим покрытием и имеют хорошо сконструированный дизайн с отсеком для переносных ноутбуков, системой обратной воздушной подушки для легкой переноски
ROYAL MOUNTAIN
ROYAL MOUNTAIN - туристические рюкзаки широкого назначения-от велотуризма до длительных горных походов. Молодой бренд, который вобрал в себя высокие технологии и качество по доступным ценам.
LANPAD
LANPAD - продукция произведенная из высококачественного нейлона или полиэстра, стойкого к влаге и царапинам, сочетает в себе демократичные цены и практичность в ежедневном использовании.
ALESSANDRO PAOLI
ALESSANDRO PAOLI - женские кошельки и портмоне от польской дизайн-студии, продукция которой продается по всей Европе.
SERGIO TORRETTI
ST (SERGIO TORRETTI) – бренд , который производится из искусственной кожи, по качеству не уступающий изделиям из кожи, практичные и недорогие кошельки и портмоне.
ВАЖНО
Військовий стан в Україні. Графік роботи.
ПЕРЕЙТИ
К началу страницы