Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA

РЮКЗАКИ ТУРИСТИЧНІ

Товарів: 2
показати по       упорядкувати
 1 
Показано 1 - 2 (всего 2)

Туристичні рюкзаки оптом в Україні

Рюкзаки для туризму призначені для гірських, піших походів будь-якої дальності. Такі моделі оснащені всіма необхідними елементами, в них зручно розміщувати речі, які можуть знадобитися в поході. Місткість туристичних рюкзаків вимірюється в об’ємах. Бувають невеликі туристичні рюкзаки, об’єм яких становить від 35 до 40 літрів. Для далеких подорожей краще вибирати більш об'ємні моделі на 80-90 літрів. Інтернет-магазин https://podium.ua/ представляє найширший асортимент туристичних рюкзаків відомих торгових марок Royal Mountain і Innturt за доступними цінами.

Кращі туристичні рюкзаки на сайті https://podium.ua/

Туристичні рюкзаки за вагою можна поділити на легкі (до 1,5 кг) та важкі (до 3 кг). Вага залежить від наявності жорсткого каркасу. Кращим матеріалом для виготовлення рюкзаків для туризму вважається нейлон. Він відрізняється своєю високою міцністю, зносостійкістю, а також здатністю відштовхувати воду. Крім того, тканина легко чиститься від будь-якого виду забруднення. На фасаді туристичних рюкзаків розміщені безліч кишень на блискавці – в них зберігають речі, які можуть знадобитися в дорозі під час подорожі. Крім того, на корпусі є спеціальні петлі для кріплення карематів.

При виборі туристичного рюкзаку особливу увагу необхідно звертати на спинку. Всі моделі туристичних рюкзаків, представлених в нашому каталозі, оснащені анатомічною спинкою, поясними та грудними ременями. Така конструкція спинки допомагає правильно розподіляти загальну вагу, що дуже важливо під час довгих піших походів. А завдяки вентиляційним каналам, власник рюкзаку не буде потіти, що особливо актуально влітку. Туристичні рюкзаки Royal Mountain і Innturt оснащені спеціальними чохлами-дощовиками.

Купити туристичні рюкзаки оптом – на https://podium.ua/

Дешеві туристичні рюкзаки можна придбати оптом і в роздріб в інтернет-магазині https://podium.ua/ за низькими цінами. Вас здивує наш асортимент рюкзаків для туризму від відомих торгових марок Royal Mountain і Innturt. Наші досвідчені консультанти допоможуть грамотно підібрати туристичний рюкзак, а також дадуть відповідь на всі запитання. Доставка замовлень здійснюється провідними транспортними службами по всій території України в найкоротші терміни.

ВАЖНО
Військовий стан в Україні. Графік роботи.
ПЕРЕЙТИ
К началу страницы